31 marca - Niedziela Wielkanocna

1. W I i II dzień ŚWIĄT WIELKANOCNYCH Msze św. według porządku niedzielnego, a więc o godz.

2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom i zbierającym ofiary na wystrój Grobu Pańskiego w kościele i kaplicy w Rożcach. Dziękujemy jeszcze Parafianom z Osiedla Południe w Belsku Dużym, a szczególnie Paniom Marii Walewskiej i Ewie Macierzyńskiej.

3. Po Świętach przypadają:

· 2 kwietnia we wtorek – 19 rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II;

· 4 kwietnia – I czwartek miesiąca: po Mszy wieczornej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, spotkanie KŻR;

· 5 kwietnia – I piątek miesiąca: spowiedź od godz. 7.30 i od. 17.00; pomiędzy godz. 17.00 a 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu; Msza św. ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 18.00;

· 6 kwietnia – I sobota miesiąca: po Mszy św. o godz. 8.00 Nabożeństwo Pierwszej Soboty.

4. Za tydzień, 7 kwietnia przypada I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 krótkie nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

5. W piątek przed Niedzielą Palmową na czterdziestu ławkach w naszym kościele została zamontowana tapicerka. Ofiary składane na tacę w Święta Wielkanocne będą przeznaczone na sfinansowanie tej inwestycji.

6. Polecamy nowe numery tygodników katolickich „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Barbarę Kata (l. 83 – Złota Góra) i śp. Teresę Ewę Błaszczyk (l. 72 – Belsk Duży).

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”