14 kwietnia - III Niedziela Wialkanocna

1. Dziś w niedzielę 14 kwietnia:

· w Kościele w Polsce odbywa się VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego i rozpoczyna się Tydzień Biblijny;

· w Warszawie odbędzie się Narodowy Marsz Życia /o godz. 12.30 na Pl. Zamkowym/;

· w Grójcu, w kościele św. Mikołaja o godz. 20.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński – prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym.

2. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia o godz. 16.30 odbędzie się katecheza przed Bierzmowaniem dla kandydatów i ich rodziców.

3. Po niedzieli są wolne intencje Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00. Zainteresowanych zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.

· MICHAŁ PAWEŁ BEZLER, kawaler z parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie i PAULINA WIESŁAWA SOKOŁOWSKA, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, jest zobowiązany w sumieniu powiadomić miejscowych duszpasterzy.

5. Polecamy nowe numery tygodników katolickich „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.